Лого. Родительский дом. Частный мини-пансионат

Пансіонат для
літніх людей
"БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ"

38(095) 149 22 32
38 (066) 002 47 37
38 (068) 426 27 00

UKR RUS

Ми забезпечуємо:

 • Контроль прийому ліків

  Наші доглядальниці уважно стежать за режимом і контролюють прийом препаратів, призначених лікарем, під запис.

 • Особливі умови

  Спеціальні умови та догляд за лежачими постояльцями і людьми з віковими хворобами (деменція, Альцгеймера, Паркінсона) Доглядальниці допомагають постояльцям в пересуванні і харчуванні.

 • Регулярний огляд пацієнтів лікарем-терапевтом

 • Щоденні прогулянки

  Територія закрита і безпечна для прогулянок. На території ростуть різні дерева, посаджений газон, є лавочки і альтанки.

 • Повний гігієнічний і косметичний догляд

  Водні процедури. Стрижка волосся, нігтів. Щоденна заміна і прасування натільної і постільної білизни. Для лежачих постояльців - повний комплекс сучасних методик по догляду.

 • Здорове дієтичне харчування, згідно з рекомендацією лікаря.

 • Дозвілля та психологічна адаптація

  Прогулянки на свіжому повітрі, телевізори в кімнатах, великий ТВ з HD-каналами в камінному залі, бібліотека, настільні ігри, журнали, малювання, ліплення, прослуховування музики, спів та ін. Wi-Fi Бездротовий інтернет працює в усьому будинку. Ви зможете в будь-який момент зв'язатися зі своїм рідним людиною по Skype через наш планшет.

 • Ми завжди на зв'язку!

  Ви в будь-який момент можете зв'язатися з керуючою Пансіонатом і дізнатися про стан здоров'я Вашої близької.

Ми розуміємо, як важкий переїзд, а для літніх особливо, тому велика увага приділяємо збереженню психічної врівноваженості пацієнтів. Існує комплексна програма з надання геронтопсіхіатріческой допомоги, куди входить читання книг і обговорення телепередач, малювання і заняття гімнастикою, підготовка до свят і днів народження, тобто все для того, щоб наші пацієнти жили не тільки спогадами про минуле, а й справжнім.

Наш пансіонат розташований в екологічно чистому районі. Територія пансіонату доглянута і призначена для прогулянок і проведення часу на свіжому повітрі. Інтер'єр нашого пансіонату був спеціально підібраний для проживання людей похилого віку: вибрані спокійні приємні кольори, підібрано зручні меблі, щоб максимально відтворити домашню атмосферу.
Ціни пансіонату дуже демократичні, що дозволяє нам допомогти кожному, хто звернеться до нас клієнта.

Багато з нас, відправляючи своїх близьких в будинок для людей похилого віку, відчувають почуття провини. Варто поглянути на цю ситуацію по-іншому. Літні батьки часто відчувають себе незатишно внаслідок того, що їм доводиться доставляти багато клопоту своїм дорослим дітям. Ви ж, в свою чергу, довіряєте турботу про близьких професіоналам, які здатні створити комфортні умови для постояльців. Сучасна людина змушений витрачати багато часу і сил для забезпечення гідного рівня життя для своєї сім'ї. І не завжди, на жаль, у нас залишаються сили на те, щоб подбати про нормальному догляді за літніми родичами. деякі шукають вихід в доглядальницях, але вони не завжди справляються зі своїми обов'язками, хтось із них звертається зі старими неввічливо і неуважно.

Сама по собі старість буває трагічна. Але і цей період життя людина повинна пройти. То чи не краще провести його в Пансіонаті, де про тебе піклуються 24 години в добу: надають медичну допомогу і гігієнічний догляд, смачно годують, влаштовують свята, створені всі умови для нормального життя.

Зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті, або замовивши зворотний дзвінок, ви дізнаєтеся, які документи потрібні для заселення в пансіонат, а також всі деталі проживання.

Дізнатися вартість проживання
Зворотний дзвінок
Згорнути